Kariera

Dynamiczny rozwój naszej Kancelarii oraz rosnące potrzeby Klientów, mobilizują nas do poszerzania grona naszego zespołu, tak aby jak najlepiej sprostać powierzonym nam zadaniom.

Jeśli więc jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania, cenisz pracę w zespole i szukasz miejsca, gdzie twórczą pracą, mógłbyś rozwinąć skrzydła lub pogłębiać swoje dotychczasowe umiejętności, zgłoś się do nas!

Od naszych współpracowników oczekujemy przede wszystkim umiejętności analitycznych, inwencji, zaangażowania i dobrej organizacji czasu pracy, a także znajomości języków obcych.

Oferta współpracy skierowana jest zarówno do absolwentów, jak i do studentów wyższych lat studiów prawniczych, dla których oferujemy na początek możliwość odbycia praktyk. Rekrutacja prowadzona jest przez cały rok.

Osoby zainteresowane pracą w naszym zespole prosimy o przesłanie swojego życiorysu oraz listu motywacyjnego na adres emailowy: kancelaria@gsw.com.pl

KRAKÓW - Praca dla aplikanta adwokackiego/radcowskiego

POSZUKUJEMY

MŁODSZEGO PRAWNIKA

1. Kogo?

Osoby:

- odbywającej aplikację adwokacką lub radcowską - 1 lub 2 rok aplikacji,

- zainteresowanej różnymi dziedzinami prawa, a w szczególności prawa gospodarczego,

- biegłej w posługiwaniu się językiem angielskim w mowie i piśmie – znajomość innych języków (głównie niemieckiego) będzie dodatkowym atutem.

- posiadającej doświadczenie zawodowe, pozwalające przynajmniej częściowo na pracę bez nadzoru organizacyjnego/merytorycznego będzie dodatkowym atutem.

2. Dlaczego poszukujemy?

Potrzebujemy wsparcia przy:

- analizach orzecznictwa i piśmiennictwa prawniczego w zakresie postępowań prowadzonych przez dział procesowy,

- udziale w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych i gospodarczych,

- przygotowywaniu projektów pism, opinii i porad prawnych w zakresie prawa cywilnego, handlowego, podatkowego i farmaceutycznego,

- samodzielnej pracy w zespołach merytorycznych związanej przede wszystkim z obsługą klienta biznesowego oraz wsparciu starszych prawników w tym zakresie.

3. Dlaczego warto aplikować?

- zdobędziesz umiejętności i doświadczenie z zakresu spraw gospodarczych,

- pracujemy w młodym i jednocześnie doświadczonym zespole,

- pracujemy w zespole na zasadach partnerskiej współpracy,

- będziesz mieć możliwość rozwijania biegłości w zakresie Legal English i codziennego kontaktu z językiem angielskim,

- zapewniamy samodzielną pracę w zespołach merytorycznych i wsparcie starszych prawników w obsłudze klienta biznesowego, jak również możliwość objęcia patronatem przez wybranego adwokata.

4. Ponadto zapewniamy:

- kurs Legal English,

- szkolenia wewnętrzne,

- carsharing dla spraw służbowych,

- spotkania integracyjne i eventy firmowe.

W celu zgłoszenia swojej kandydatury prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: kancelaria@gsw.com.pl, wpisując w temat wiadomości „PRACA”

Kancelaria zastrzega sobie możliwość skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Kraków, 09.12.2022

Praktyki - KRAKÓW

Kancelaria "Gorazda, Świstuń, Wątroba i Partnerzy adwokaci i radcowie prawni" z siedzibą w Krakowie zachęca do udziału w programie płatnych praktyk studenckich dla studentów IV i V roku roku Prawa.

Osoby zainteresowane odbyciem praktyki w Kancelarii proszone są o przesyłanie CV drogą mailową na adres: kancelaria@gsw.com.pl ze wskazaniem preferowanego terminu odbycia praktyki.

U praktykantów ceniona będzie znajomość przepisów prawa gospodarczego, cywilnego i procedury cywilnej, a także znajomość języków obcych (angielski i/lub niemiecki).

Wcześniejsza praktyka w kancelarii będzie dodatkowym atutem. Dla najlepszych oferujemy możliwość stałej współpracy po okresie praktyk.

WYMAGANIA

OFERUJEMY

OBOWIĄZKI

  • IV – V rok studiów
  • dyspozycyjność min. 20h w tygodniu
  • umiejętność pracowania zarówno samodzielnie, jak i w zespole
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra organizacja pracy
  • płatne praktyki
  • możliwość zdobycia praktycznej wiedzy oraz doświadczenia zawodowego
  • ciekawą pracę pod okiem doświadczonych prawników
  • przyjazną atmosferę
  • elastyczny czas pracy – dostosowanie do planu zajęć studenta
  • możliwość nawiązania ew. dłuższej, odpłatnej współpracy po zakończeniu praktyki
  • obsługa urządzeń biurowych
  • przygotowywanie projektów pism procesowych
  • kontaktowanie się z instytucjami wymiaru sprawiedliwości
  • wsparcie bieżącej działalności kancelarii
  • obsługa korespondencji
  • czynności biurowo-techniczne

Praktyki - WARSZAWA

Kancelaria "Gorazda, Świstuń, Wątroba i Partnerzy adwokaci i radcowie prawni" oddział w Warszawie zachęca do udziału w programie praktyk studenckich dla studentów IV i V roku prawa.

Osoby zainteresowane odbyciem praktyki w Kancelarii proszone są o przesyłanie CV drogą mailową na adres: kancelaria.warszawa@gsw.com.pl ze wskazaniem preferowanego terminu odbycia praktyki.