Zespół

Tworzymy zespół ludzi pracujących z pasją, chętnie podejmujących nowe wyzwania. Zespół ten od kilku lat prężnie rozwija się i stale podnosi swoje kwalifikacje. Dzięki temu, iż w skład Kancelarii wchodzą zarówno adwokaci, jak i radcowie prawni świadczymy pomoc prawną w pełnym zakresie usług.

Anna Bednarska

Anna Bednarska

Aplikant radcowski

Główne obszary zainteresowań

Specjalizuje się w prawie pracy, prawie karnym oraz interesuje się alternatywnymi metodami rozwiązywania sporów. W obrębie zainteresowań znajdują się również elementy transgraniczne w obrocie prawnym. 

Znajomość języków obcych

Świadczy usługi prawne w języku angielskim oraz niemieckim.

Doświadczenie zawodowe

Doświadczenie zdobywała w kancelariach działających w Krakowie oraz w Warszawie a także w dziale prawnym zagranicznego przedsiębiorstwa. Odbyła również praktykę w Ministerstwie Edukacji Narodowej oraz Sądzie Okręgowym w Krakowie. 

Wykształcenie

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pracę magisterską dotyczącą trybów konsensualnych w polskim procesie karnym obroniła w Katedrze Postępowania Karnego. Absolwentka Szkoły Prawa Niemieckiego, programu organizowanego przy współpracy z Uniwersytetami w Heidelbergu oraz Moguncji. Uczestniczka programu MOST na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Aktualnie aplikantka radcowska przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.

Powrót

newsletter

Zapisz się by zawsze być na bieżąco

czytaj więcej...